Kontakta oss

Vi finns här för dig och brinner för att hjälpa dig och svara på vilken fråga du än må ha.

Vårt säljteam

Mikael Svanberg portrett

Mikael Svanberg

Sales & Marketing Manager

Mobil +46 724 02 32 20
Direkt +46 411 53 68 22

mikael.svanberg@skanem.com

Cedrik Wreme portrett

Cedrik Wreme

Senior Key Account Manager

Mobil +46 703 35 01 12
Direkt +46 411 53 68 54

cedrik.wreme@skanem.com

Joakim Bräck portrett

Joakim Bräck

Senior Key Account Manager

Mobil +46 703 35 01 20
Direkt +46 411 53 68 20

joakim.brack@skanem.com

portrett Helena Wiksater

Helena Wiksäter

Senior Key Account Manager

Mobil +46 703 35 01 07
Direkt +46 411 53 68 55

helena.wiksater@skanem.com

Portrett Nicole Hess

Nicole Hess

Sales Manager Germany

Mobil +49 1738 60 63 71

nicole.hess@skanem.com

Vårt kundtjänstteam

Anders Bruhn

Customer Service

Direkt +46 411 53 68 02
Växeln +46 411 53 68 00

anders.bruhn@skanem.com

John Lovén

Customer Service

Direkt +46 411 53 68 14
Växeln +46 411 53 68 00

john.loven@skanem.com

Carina Hallenberg

Customer Service

Direkt +46 411 53 68 05
Växeln +46 411 53 68 00

carina.hallenberg@skanem.com

Håkan Nilsson

Customer Service

Direkt +46 411 53 68 11
Växeln +46 411 53 68 00

hakan.nilsson@skanem.com

Inger Svensson

Customer Service Manager

Direkt +46 411 53 68 37
Växeln +46 411 53 68 00

inger.svensson@skanem.com

Lotta Eliasson

Customer Service

Direkt +46 411 53 68 09
Växeln +46 411 53 68 00

lotta.eliasson@skanem.com

Mikael Rasmusson

Tender costing and pricing support

Direkt +46 411 53 68 15
Växeln +46 411 53 68 00

mikael.rasmusson@skanem.com 

Josephine Svensson

Customer service

Direkt +46 411 53 68 14
Växeln +46 411 53 68 00

josephine.svensson@skanem.com

Fråga oss vad som helst

Skanem Skurup AB

Tryckerigatan 3
P.o.Box 124, SE-274 23, Skurup Sweden

www.skanemsweden.se

info.skurup@skanem.com
Växeln +46 411 53 68 00

Skanem HQ

Fabrikkveien 24
4033 Stavanger, Norway

www.skanem.com

skanem@skanem.com
Switchboard +47 51 85 97 80